Advent u našem razredu

Autor: Lucija Vladimir Bilić, 22. 12. 2022.

Poslijednji mjeseci u našem malom razredu su bili uzbudljivi i zaposleni. Naša učionica je u potpunosti opremljenja zahvaljujući našem Gradu. Imali smo puno posla oko uređivanja i sada imamo pravu malu oazu, idealnu za učenje raznih vještina i za uživanje.

U toj užurbanosti prikrao nam se prosinac. Započele su aktivnosti vezane uz nama najdraži mjesec . Svi zajedno smo uređivali  razred . Učenici, učiteljice i naše drage pomoćnice. Izrađivali smo ukrase, čestitke i prava mala umjetnička božićna djela.

Jedan dan smo napravili mali izlet na klizalište. Iako smo svi početnici, nabacili smo klizaljke na noge i upustili se u ledenu avanturu. Svi smo uživali. Ovim putem htjeli bismo se zahvaliti divnim ljudima na klizalištu i adventskoj kućici koji su nas počastili klizanjem i slasnim fritulama. Nakon leda i klizanja, svi zajedno smo sjeli na topli čaj i razmjenjivali dojmove.

Došao nam je zadnji tjedan prije Božića i na kraju jako važna stvar koja nam već prelazi u tradiciju. Sudjelovali smo u humanitarnoj akciji "Uljepšaj baki Božić"  udruge "Dobra".  Skupili smo dupkom pun paket raznih namirnica za one koji su u potrebi, u paket smo stavili i čestitke u kojima smo pisali lijepe želje za Božić. Nadamo se da ćemo izmamiti osmjehe na lica onih kojima su namijenjeni.

Na kraju želimo svima poželjeti miran, sretan i blaženi  Božić!

« Svibanj 2024 »