ŠEST UČENIKA POZVANO NA ŽUPANIJSKO IZ HRVATSKOGA JEZIKA

Autor: Ivana Vatović, 16. 2. 2018.

I ove godine na Školskom natjecanju iz hrvatskoga jezika u našoj školi ostvarili smo sjajne rezultate. Natjecanju je pristupilo trinaest učenika u kategoriji sedmih i osmih razreda. S obzirom na to da su svi učenici pokazali opširno poznavanje materinskoga jezika, Povjerenstvo je na Županijsko natjecanje pozvalo, čak šest učenika iz naše škole.

U kategoriji sedmih razreda među dvadeset dvoje pozvanih natjecatelja su tri naša učenika. Među trinaest osmaša, koji će sudjelovati na natjecanju, pozvane su naše tri osmašice. Na Županijsko natjecanje pozvani su svi oni učenici koji su ostvarili više od 80 % riješenosti testa.

Nastavnice Hrvatskoga jezika Ivona Martinović i Ivana Vatović te njihovi uspješni učenici vrijedno se pripremaju za Županijsko natjecanje koje će se održati 5. ožujka 2018. godine u OŠ Mokošica.

Uspješnim natjecateljima i njihovim mentoricama čestitamo i želimo mnogo  uspjeha na županijskom natjecanju!

POZVANE UČENICE I NJIHOVE MENTORICE

SEDMI RAZRED

1. Leonarda Šćulac                                                     mentorica Ivona Martinović

2. Jakov Šaravanja                                                     mentorica Ivona Martinović

3. Karlo Volarević                                                       mentorica Ivona Martinović

OSMI RAZRED

1. Andrijana Jurković                                           mentorica Ivana Vatović

2. Lana Čupić                                                         mentorica Ivana Vatović

3. Anamarija Dominiković                                    mentorica Ivana Vatović

U privitku možete pogledati ljestvicu poretka za 7. i 8. razred s pozvanim natjecateljima.

Priloženi dokumenti:
zupanijsko_hrvatski78_2018_(1).xlsx (80.93 KB)