Korisnik:

Njemački jezik-raspored
Za djecu

DOBRODOŠLICA PRVOŠKOLCIMA

Za ovogodišnje prvoškolce  danas, 1. rujna 2017. godine, u Školi je priređen svečani prijam. Prvoškolce, njihove roditelje i buduće učiteljice na početku je pozdravila ravnateljica Žana Dodig. Zaželjela im je mnogo  dobrih ocjena  koje će stjecati uz igru i veselje. Nakon toga uslijedio je svečani program dobrodošlice koji je i ove godine pripremio Dalibor Dado Dominiković, voditelj Plesne škole „Calypso“.

Veseli humoristični program uklonio je tremu i strah, a izmamio vesele osmijehe pa su svi aktivno sudjelovali u programu. Bilo je tu skečeva, brojalica, šala, pjesme i plesa. Dječji smijeh odjekivao je školom, Dado je i ove godine bio nenadmašan.

Nakon prozivke prvaši su se uhvatili u vlakić iza svoje učiteljice. Vlakić 1.a razreda povela je učiteljica Suzana Bubalo, vlakić 1.b učiteljica Natali Bubalo, a vlakić 1.c učiteljica Marija Dodig. Prvoškolci i njihovi roditelji zatim su otišli  na kratko druženje sa svojim učiteljicama.

Učiteljica prvoškolaca u PŠ Vid, Jelena Bebić i u PŠ Prud, Danijela Tutavac, svečani prijam za svoje prvoškolce priredit će u ponedjeljak,  4. rujna,  prvog dana nove nastavne godine.

Prvoškolcima i njihovim roditeljima želimo sretan i uspješan početak školske godine.

objavio: Marinka Jurković   datum: 1. 9. 2017.

Priloženi dokumenti:
vremenici.zip