VIRTUALNI DAN ŠKOLE

Autor: Ivona Martinović, 16. 5. 2021.

Dan škole, na daljinu ili uživo, najsvečaniji je dan u našoj školi. Sluteći da ćemo i ove godine rođendan škole obilježiti virtualno, učenici i učitelji navrijeme su skovali plan za škole Dan. Naši učenici postali su čestitari, stihopisci, slikari i pjevači, o školi se i na njemačkom i engleskom jeziku raspravljalo, a sve kako bismo ovaj, za sve nas važan dan, učinili što ljepšim, bogatijim i zanimljivijim. Kako bismo dodatno potaknuli učenike na rad, organizirali smo i natječaje - literarne, likovne i glazbene - čiji će pobjednici uskoro biti obznanjeni. Predanim radom i s puno ljubavi stvorili smo online priredbu – mozaik raznovrsnih učeničkih izričaja - u čast našoj školi, čestitajući joj 42. rođendan.

Čestitka ravnateljice

This is us – To smo mi

Učiteljica Ana Tot priredila je sa svojim učenicima promidžbeni spot naše škole, pokazali su čime se ponosimo i zbog čega smo jedinstveni i to na engleskom jeziku.

Kviz za učenike - koliko poznajem svoju školu?

Učiteljica Ivona Martinović provjerit će znanje naših učenika o školi koju pohađaju.

Moja škola je velika dječja kuća

Slikovnica o našoj školi nastala je predanim radom učiteljice Tomislave Ivanković i učiteljica razredne nastave, Likovne kulture i Hrvatskoga jezika.

Zastava naše škole

Pokrenuli smo projekt - natječaj za idejno rješenje školske zastave. Učiteljice Likovne kulture Matea Jerkić i Ivana Šiljeg u suradnji s učiteljicama razredne nastave provele su natječaj. Evo prijedloga koje su dobile, a među njima je i buduća zastava naše škole.

Meine Schule

Naša se škola voli i na njemačkom jeziku, kažu učenički literarni sastavci nastali uz podršku učiteljice Kristine Laure.

Čestitka našeg Posebnog razrednog odjela

Učenike ovog odjela ne treba predstavljati, u njihovoj čestitci školi koju su pripremili uz pomoć učiteljice Lucije Bilić može se samo uživati; gledajte ju srcem – jer se tako najbolje vidi!

Naše zvjezdice

The Voice učenika razredne nastave - pjevačko natjecanje, projekt učiteljice Ljupke Sršen Gutić. Poslušajte naše raspjevane zvjezdice i glasujte za svoga favorita. Glasovati možete cijeli sljedeći tjedan, a stručni žiri će nakon toga donijeti odlluku o pobjedniku i dodijeliti nagrade. Već sad znamo da su svi natjecatelji, sve naše zvjezdice - pobjednici jer su bili hrabri i kreativni i svojom pjesmom uveličali Dan naše škole.