ŽUPANJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

 

Županijsko natjecanje iz biologije održano je 29. veljače 2024. godine u Gimnaziji Dubrovnik. Iz naše škole na županijsku razinu pozvane su dvije učenice osmog razreda. Vrlo uspješno su predstavljale našu školu i ostvarile odlične rezultate:

  1. Antonija Plećaš  (8.a), 2. mjesto – mentorica Zrinka Baće
  2. Ivana Šušnjar (8.b), 3. mjesto – mentorica Zrinka Baće

Po završetku natjecanja učenicima su domaćini omogućili posjetu Prirodoslovnom muzeju  te ugodnu šetnju Stradunom.

Čestitamo Antoniji i Ivani te njihovoj mentorici na uloženom trudu i postignutim rezultatima!

Pročitajte još

DOPUNSKI RAD

DOPUNSKI RAD

Poštovani roditelji, Na temelju čl.18. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,  za učenike koji su na kraju nastavne godine ocjenjeni s jednom ili dvije negativne ocjene organizira se dopunski rad. ...

Koncert zborova -online

Koncert zborova -online

Završavamo ovu nastavnu godinu raspjevano. Naša draga profesorica Valentina Pavlaković Krajcer, i dugogodišnji suradnik u projektu Koncert zborova i na kraju školske godine pridružila nam se u online dijelu koncerta. Poslušajte što su nam učenici iz dvije Osnovne...