Slobodne aktivnosti

“Izvannastavna aktivnost oblik je aktivnosti koji škola planira, programira, organizira i realizira, a u koju se učenik samostalno, neobvezno i dobrovoljno uključuje.” (Državni pedagoški standard, 2008.)

U našoj školi djeluju različite grupe izvannastavnih aktivnosti za učenike razredne i predmetne nastave i u njih je uključen veliki broj učenika, a trenutno su aktivne sljedeće skupine: Folklorna skupina, Ekološka skupina, Lutkarska skupina, Mali kreativci, Dramska skupina, Domaćinstvo, Likovna skupina, Mladi germanisti, Njemačke igre, Strip, English book club, Novinarska skupina, Filmska skupina, Klub mladih tehničara, Web skupina, Mali pjevački zbor, Veliki pjevački zbor, Robotika, Vjeronaučna olimpijada, Glazbena instrumentalna skupina, Likovna radionica, Estetsko uređenje škole i Školsko sportsko društvo „Gusar“ (Futsal, Rukomet, Kros, Atletika).

U galeriji pogledajte kako izgledaju naše aktivnosti: