Korisnik:

Za djecu
Kutak za roditelje

RASPORED SATI / RASPORED INFORMACIJA

Pod   Raspored sati možete vidjeti raspored sati razrednog odjela dok pod  Raspored informacija možete vidjeti raspored sati predviđen za individualne razgovore za roditelje po razredima.

LIJEČNIČKE POTVRDE/ ISPRIČNICE

Liječničku potvrdu u svrhu opravdanja izostanka učenika s nastave zbog zdravstvenih razloga, potrebno je donijeti samo u slučaju izostanka duljeg od tri radna dana uzastopno.

U „Narodnim novinama“ od 11.1.2017. objavljen je Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera koji redefinira uvjete izdavanja liječničkih potvrda, a koji je stu pio na snagu 19. siječnja.

Aktualnim izmjenama omogućuje se roditelju učenika da više puta godišnje samostalno opravda izostanak djeteta s nastave do  tri radna dana bez pribavljanja liječničke potvrde.

Izostanak učenika s nastave može se se opravdati i drugom odgovarajućom potvrdom (npr. potvrdom specijalističke ordinacije u kojoj je obavljen pregled ili dijagnostička pretraga), uključujući i e-potvrdu o narudžbi za pregled u zdravstvenoj ustanovi.

« Siječanj 2018 »

Za nastavnike