Prijavite aktivnosti u sklopu 7. Dana medijske pismenosti

Dani medijske pismenosti ove se godine održavaju od 22. do 28. travnja. Riječ je o sedmom izdanju projekta koji je do sada uključio više od 100 tisuća sudionika na više od 1830 događaja diljem Hrvatske.<br />

Fotografski natječaj za djecu i mlade

Dječja knjižnica M2 – Knjižnice grada Zagreba organizira IV. Foto natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske, a prijave za sudjelovanje su otvorene od 15. ožujka do 15. svibnja 2024. Tema IV. foto natječaja je Omiljena knjižnica.

CARNET na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a

Na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a, koji se održava u Donostia – San Sebastiánu sudjeluju gospodin Hrvoje Puljiz, član upravljačkog odbora ECCC-a i voditelj NCC-a Hrvatska, gospodin Marin Ante Pivčević, zamjenik člana upravljačkog odbora i gospodin Ivan Šabić, zamjenik ravnatelja CARNET-a.

U tijeku su prijave programa za Noć knjige

Već 13. godinu za redom Noć knjige priređuje se u povodu Svjetskog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige.

Nagradno natjecanje za učitelje i nastavnike

Prijavite se na CARNET-ovo natjecanje “Uho, grlo, DOS” i osvojite kotizaciju za CARNET-ovu konferenciju za korisnike – CUC 2024.

Svijet gaminga i novih tehnologija na prvom Expo GameRi u Rijeci

Početkom travnja Rijeka postaje domaćin prvog riječkog gaming expoa – Expo GameRi! Od 6. do 7. travnja 2024., prostor Exportdrva postaje centar gaming svijeta i novih tehnologija, donoseći zabavni i edukativni dvodnevni program namijenjen svim uzrastima.

Otvorene prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe u kinu Kinoteka

Otvorene su prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe, koji će se održati od 2. do 6. travnja u zagrebačkom kinu Kinoteka.</p> <p>

Izdvajamo
  • Prijavite aktivnosti u sklopu 7. Dana medijske pismenosti
  • Fotografski natječaj za djecu i mlade
  • CARNET na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a
  • U tijeku su prijave programa za Noć knjige
  • Nagradno natjecanje za učitelje i nastavnike
  • Svijet gaminga i novih tehnologija na prvom Expo GameRi u Rijeci
  • Otvorene prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe u kinu Kinoteka

Kalendar tekuće
školske godine –

2023./2024.

Nastavna godina počinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine, odnosno 24. svibnja 2024. godine za učenike završnih razreda srednje škole.

Pogledajte kalendar tekuće školske godine

Na današnji dan

19.3.2024.
1976.

Umro Ivo Tijardović, hrvatski skladatelj, kazališni organizator i direktor, diplomirani glumac i…

RedButton

Prijavi zlostavljanje nad djecom

U kojoj regiji Hrvatske živite?

Znanje na jednom mjestu

Edutorij

Središnje mjesto

za pohranu, objavu, razmjenu, ocjenjivanje i dohvat digitalnih obrazovnih materijala