U FUTSALU SMO NAJBOLJI U ŽUPANIJI

Autor: Nino Šešelj, 3. 3. 2017.

Završnica županijskog natjecanja školskih sportskih klubova osnovnih škola u futsalu održana je u četvrtak 2. ožujka 2017. u gradskoj sportskoj dvorani  u Metkoviću. Naši dječaci najbolji su u županiji!  Bravo dečki!!

Naši dečki su pobjedom u finalu ostvarili pravo nastupa među četiri najbolje škole u Dalmaciji. U sljedeći utorak, 7. ožujka  naši dečki će kao domaćini ugostiti pobjednike Zadarske, Šibensko-kninske te Splitsko-dalmatinske županije.  Borit će za pobjedu na razini Dalmacije, a pobjednik toga natjecanja će Dalmaciju predstavljati na državnoj  završnici.

Evo i rezultata završnice županijskog natjecanja:

POLUFINALE:

OŠ don M. Pavlinovića   -  OŠ  I. Gundulića; Dubrovnik    2 : 1

(golovi: Vučković, Čupić)

OŠ Orebić, Orebić    -  OŠ Mokošica, Dubrovnik      0 : 4

FINALE:

OŠ don M. Pavlinovića  -  OŠ Mokošica, Dubrovnik    3:1                             (golovi: Čupić, Vučković, Batinović)

Za našu najbolju futsal ekipu igrali su: Nikola Čupić, Nikola Bošnjak, Marin Vučković, Toni Arar, Nikola Cindrić, Stipe Batinović, Marko Roglić, Jure Ereš, Mladen Rastočić, Ivan Šiljeg. Mentori-voditelji naše futsal ekipe su nastavnici Nino Šešelj i Domagoj Kešina.

Dečki, čestitamo! A sada osvojite i Dalmaciju!!

Fotografije preuzet s portala LIKEmetkovic.hr