SVEČANI PRIJAM PRVAŠA

Autor: Marinka Jurković, 3. 9. 2016.

U petak, 2. rujna 2016. godine u predvorju škole priređen je svečani prijam za naše ovogodišnje prvoškolce. Najprije ih je pozdravila ravnateljica zaželjevši im mnogo sreće i dobrih ocjena u školi.  Nakon toga uslijedio je svečani program dobrodošlice koji je za njih priredio  Dado Dominiković, voditelj Plesne škole „Calypso“.

Zabavni program  uklonio je sve tragove treme s dječjih lica pa su svi aktivno sudjelovali u programu. A bilu je tu skečeva, brojalica, šala, pjesme i plesa. Veseli dječji smijeh odjekivao je školom, Dado je i ove godine bio nenadmašan. Nakon zabave uslijedila je prozivka. Prvoškolci su se uhvatili u vlakić iza svoje učiteljice ili učitelja. Vlakić 1.a poveo je učitelj Željan Brljević, vlakić 1.b učiteljica Jelena Bebić (zamjena Elene Baffo), vlakić 1.c učitelj Ivan Barbarić, a vlakić 1.d učiteljica Ankica Jakić. Prvoškolci su zatim otišli  na kratko druženje sa svojom učiteljima.

Učiteljica prvoškolaca u PŠ Vid, Maja Dujmović Mustapić i u PŠ Prud, Sandra Krstičević  svečani prijam za svoje učenike priredit će u ponedjeljak, 5. rujna.

Nešto  ranije u Školi je održana  i  prozivka petaša.   Nakon pozdravne riječi ravnateljice,  petaše su  prozvali njihovi novi razrednici: 5.a - Marinka Jurković,  5.b - Josip Vuletić,  5.c -Iva Škegro (zamjena Ane Šutalo),  5.d - Jelica Lazarević te  5.e - Helena Bjeliš. Nakon prozivke učenici su  otišli  na kratko upoznavanje sa svojim  razrednicima.