Dobrodošlica svetom Nikoli

Autor: Nikolina Doko, 5. 12. 2019.

Danas je u našoj školi održana prigodna priredba povodom blagdana svetoga Nikole, najomiljenijega dječjeg svetca. Okupljeni učenici, roditelji i učitelji s nestrpljenjem su iščekivali najavljeni program koji su suradnički priredili učenici i učitelji predmetne i razredne nastave.

Učenici viših razreda pod vodstvom profesorica Ivone Martinović i Ane Jogunice veselim recitacijama i razigranim igrokazom Zdravoljupci razveselili su i  velike i male. Recitacijama o svetom Nikoli i monologom Skromnost priredbu su uveličali učenici Područne škole Prud sa svojim učiteljicama Sandrom Krstičević i Danijelom Tutavac. Program je vodila osmašica Lucija Primorac, a konferansu je pripremila učiteljica Nikolina Doko.

Ne smijemo izostaviti ni naš Mali zbor pod vodstvom profesorice Ljupke Sršen Gutić koji redovito našim priredbama daje poseban blagdanski ugođaj. Oni su na samom kraju pjesmom pozvali svetoga Nikolu koji se brzo odazvao na opću radost i veselje.
Pozdravio je okupljenu publiku, srdačno razgovarao s djecom te iz svoje torbe izvadio i podijelio bombone kojima su se mališani najviše obradovali.

Presretni smo što smo i ove godine mogli svečano i dostojanstveno dočekati najdražeg svetca.

UPISI U SREDNJE ŠKOLE
EPIDEMIOLOŠKE MJERE