Korisnik:

Njemački jezik-raspored
Za djecu

NAŠI TREĆAŠI POSJETILI DUBROVNIK

U petak, 3. studenoga 2017. godine učenici 3.a i 3.b. razreda te 3. razred PŠ Prud sa svojim učiteljicama Dragicom Jerković, Katicom Vladimir i Sandrom Krstičević krenuli su na izvanučioničnu nastavu  Dubrovačko-neretvanskom županijom.

Uz pratnju stručnih vodiča obišli smo kulturno-povijesne spomenike grada Dubrovnika. Po dolasku u grad, prošetali smo Stradunom i razgledali staru gradsku jezgru: zidine, Onofrijevu česmu te Orlandov stup. Posjetili smo i Etnografski muzej Rupe, Knežev dvor, palaču Sponza, crkvu sv. Vlaha te Pomorski muzej.

Slijedio je  ručak u  restoranu Spiona, kraći odmor te povratak kući. Na povratku posjetili smo i grad Ston gdje su se učenici upoznali s prošlošću i nastankom grada, njegovom važnošću kroz povijest te stonskom solanom, najstarijom u Europi i jednom od tri u Hrvatskoj.

Oduševljeni ljepotama i znamenitostima koje smo vidjeli te puni lijepih dojmova  zaključili smo da je izvanučionična nastava uvijek zanimljivija od nastave u razredu te poželjeli da je uskoro možemo ponoviti.

Na kraju pogledajte i što su zabilježili naši fotoaparati.

objavio: Sandra Krstičević   datum: 4. 11. 2017.

Priloženi dokumenti:
vremenici.zip