Korisnik:

NJEMACKI JEZIK.docx

Za djecu

Izvrstan nastup raspjevanih zborova

U prepunoj Galeriji GKS-a jučer je održan već tradicionalni ljetni koncert školskih pjevačkih zborova doline Neretve. Naša škola kao domaćin ugostila je i ove godine zborove OŠ Kula Norinska, OŠ „Vladimir Nazor“ iz Ploča te zbor Osnovne glazbene škole Metković. Za bogat i raznovrstan program pobrinuli su se voditelji zborova Ljupka Sršen Gutić, Helena Decovski Ćavar, Zrinka Boras, Maja Jerković i Dragan Gutić koji su za ovaj nastup posebno pripremali svoje zborove i odabrali šarolik spektar skladbi.

Naša škola i naša dirigentica Ljupka Sršen Gutić je kao i obično nastupila s Malim i Velikim zborom. Mali je izvrsno otpjevao skladbe Smijeh nije grijeh (A. Kabiljo) i Viva la company, a Veliki skladbe Snivaj, snivaj (F. Schubert),  Naranča (trad. iz Istre) i Imagine (J. Lenon). Na kraju su zborovi OŠ Kula Norinska, OGŠ Metković i naše škole zajednički izveli skladbu Django koju su svi odvojeno pripremali i kojom su oduševili publiku. Na samom kraju, tradicionalno su pred publiku izašli svi zborovi i otpjevali Moju domovinu. Prije toga je ravnateljica naše škole (kao domaćina ovih koncerata) predala prigodno priznanje za dugogodišnju uspješnu suradnju Zrinki Boras,  voditeljici zbora OŠ Kula Norinska, Heleni Decovski Ćavar, voditeljici zbora OŠ „V. Nazor“ i Maji Jerković, voditeljici zbora OGŠ Metković.

Čestitamo svim zborovima i njihovim voditeljicama na izvrsnom nastupu i s nestrpljenjem očekujemo sljedeći, prosinački, koncert.

slike preuzete s www.metkovic.hr

objavio: Marinka Jurković   datum: 8. 6. 2017.

Kalendar šk.godine 2016./2017.

« Kolovoz 2017 »

Za nastavnike

Mislite li da bi život bez interneta bio: