DAN RUŽIČASTIH MAJICA

Autor: Danijela Zrilić, 22. 2. 2017.

Danas je cijela škola bila u ružičastom: učenici, učitelji, školski panoi, predvorje škole...

Obilježili smo Dan ružičastih majica odijevanjem u ružičasto i fotografiranjem na igralištu škole. Ovogodišnje obilježavanje dana borbe protiv vršnjačkog nasilja bilo je još masovnije nego prošle godine.

Učenici i učitelji obiju smjena s ponosom su nosili ružičaste majice te su na igralištu svojim tijelima oblikovali ružičastu majicu- simbol borbe protiv vršnjačkog nasilja. Ovaj važan dan obilježili su i učenici i učitelji u našim područnim školama Vid i Prud.

Još treba dodati da je čitav mjesec veljača bio posvećen borbi protiv vršnjačkog nasilja. Svi razredi su na satovima razrednika učili o raznim oblicima vršnjačkog nasilja. Osim radionica, trećaši su sa svojim učiteljicama ispisivali poruke o nenasilju i prijateljstvu na balonima, dok su petaši i šestaši na satu likovne kulture izrađivali različite ružičaste majice s porukama, a izložili smo ih u holu škole.

Ako fotografija govori tisuću riječi, a govori, fotografije u privitku ove vijesti ispričati će vam našu ružičastu priču.

« Svibanj 2019 »