OBAVIJEST O NASTAVKU IZVOĐENJA NASTAVE NA DALJINU ZA SVE UČENIKE RAZREDNE NASTAVE

Autor: Žana Dodig, 8. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Sukladno najavama o povratku djece razredne nastave u školu ( Prema preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ) i Ministarstva znanosti i obrazovanja (MZO), početno od ponedjeljka, 11.05. 2020. a radi lakšeg  planiranja, ovim putem objavljujemo:

PROVEDBENI PLAN ORGANIZACIJE RADA ŠKOLE

Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića, područna škola Vid  započinje sa nastavom od 8:00 sati za 5 učenika 4. razreda.

Knjižnica i pedagoška služba rade ponedjeljkom, srijedom i petkom.

Tajništvo i računovodstvo Škole rade svakim radnim danom, komunikacija isključivo telefonom i mailom.

Nema razlike u nastavnim sadržajima, domaćim zadaćama i metodama vrednovanja između učenika koji nastavu slušaju od kuće i učenika koji nastavu slušaju u školi; razlika je jedino u međusobnoj komunikaciji.

Dolazak i odlazak djece u školu je u pratnji odrasle osobe sukladno Uputama i potpisanoj Izjavi roditelja.

Škola može zadovoljiti  sve organizacijske i higijenske upute HZZJ za provedbu nastave.

Roditelji koji će dovesti djecu u ponedjeljak, trebaju sukladno uputama MZO predati potpisanu i popunjenu izjavu (nalazi se na web stranici Škole) u kojoj izjavljuju da: dijete nema simptome i bolesti, odnosno da nije u riziku, te da se radi o djetetu s oba zaposlena roditelja i to da je roditelj upoznat s Uputama HZJZ-a u cjelini.

Molimo roditelje da u slučaju bilo kakve izmjene obavijeste učiteljicu telefonskim putem najkasnije 12 sati prije.

U slučaju promjena (koje su moguće) bit ćete naknadno na vrijeme obavješteni, a na sva pitanja možete zvati na broj: 094716033.

Zahvaljujemo vam se još jednom na brizi i vremenu koje ulažete da bi nastava na daljinu funkcionirala i nadamo se daljnjoj uspješnoj suradnji dok traje ovakav način nastave, odnosno do povratka u školu svih učenika.

UPISI U SREDNJE ŠKOLE
EPIDEMIOLOŠKE MJERE