Početak nastave, 14. travnja

Autor: Žana Dodig, 13. 4. 2020.

Dragi učenici i roditelji!

Od utorka, 14.travnja, ponovno nastavljamo izvršavati svoje zadatke vezane uz nastavu na daljinu.

Vaši učitelji i dalje će organizirati nastavu u virtualnim učionicama. Slijedite njihove upute i provodite aktivnosti na koje vas oni upućuju. Tijekom rada koji je pred nama provodit će se i vrednovanje. Na ovoj stranici imate kriterije vrednovanja koji će se primjenjivati u nastavi na daljinu. Pročitajte kriterije i eventualne nedoumice prokomentirajte sa svojim predmetnim učiteljima.                                                                                                                       Održana je i sjednica UV na kojoj smo analizirali sve ono što smo radili, naglasili smo ono što je bilo dobro, ali uočili i ono što želimo popraviti u narednom razdoblju.  Kao vašim učiteljima bilo nam je bitno čuti vaše mišljenje i mišljenje vaših roditelja, kako bismo  što bolje i lakše prevladali ovu krizu nastalu zbog pandemije.

Zahvaljujemo se u ime cijele naše škole svima koji su ispunili ankete o procjeni zadovoljstva nastavom na daljinu!

Živimo u uvjetima u kojima se od roditelja traži znatno veći angažman oko izvršavanja obaveza njihove djece. Kako bi malo pomogli u ovoj zahtjevnoj situaciji, molimo roditelje da  pročitaju letak koji je u prilogu.

Hvala svim roditeljima koji se trude da njihova djeca što više nauče u ovim izmijenjenim okolnostima

Želimo vam uspješan novi radni tjedan!

Žana Dodig, ravnateljica

UPISI U SREDNJE ŠKOLE