Vrednovanje i ocjenjivanje u virtualnom okruženju

Autor: Žana Dodig, 4. 4. 2020.

U trećem smo tjednu nastave na daljinu. Kad smo krenuli vjerujem da nitko od nas nije ni mogao predvidjeti kako će se i na koji način odrađivati ovaj oblik nastave.

Dragi učenici, roditelji/skrbnici!

Koristim priliku da se zahvalim svim  učiteljima, stručnim suradnicima i djelatnicima škole na velikom trudu i stručno obavljenim obvezama u ovoj nepredvidivoj situaciji.

Vama dragi učenici kao i  vašim obiteljima također veliko hvala na razumijevanju, podršci, strpljenju i uloženom trudu. Pokazali smo svi zajedno da i to možemo, da možemo i u ovoj izvanrednoj situaciji djelovati i odraditi svatko svoje obveze najbolje što može.

Ulazimo u četvrti tjedan - tjedan ponavljanja i planiranja sa određenim iskustvima i znanjima, sigurniji i hrabriji.

Prema preporuci radit ćemo prema našem redovnom školskom rasporedu sati. Više o tome upoznat će vas razrednici i učitelji.

Nakon tjedna ponavljanja vjerujem da ćemo svi zajedno uspješno svladati i izazove vrednovanja i ocjenjivanja u virtualnom okruženju s nadom da ćemo se uskoro svi vratiti u naše učionice.

Uvjerena sam kako ćemo svi zajedno, uz puno razumijevanja i strpljenja, uspješno prebroditi sve izazove stavljene pred nas!

Budite odgovorni, čuvajte sebe, svoje zdravlje i svoje bližnje!

Vaša Ravnateljica

UPISI U SREDNJE ŠKOLE