VAŽNA OBAVIJEST!

Autor: Jelica Lazarević, 15. 3. 2020.

Poštovani roditelji , učitelji  i učenici!

Budući da se  nalazimo u izazovnom vremenu moramo zajednički osigurati sigurnost i funkcioniranje sustava obrazovanja za našu djecu.

Prijelaz na sustav poučavanja na daljinu je zahtijevan, zahtijeva dodatnu motivaciju, odgovornost i disciplinu svih uključenih. Moramo biti svjesni, odgovorni i strpljivi u rješavanju problema koji će se pojavljivati u hodu.

Cilj nam je do srijede, 18. ožujka 2020., uspostaviti funkcionalan sustav učenja na daljinu za sve učenike.

Od srijede počinje nastava u virtualnom razredu za sve škole. Od srijede razrednici daju u virtualnim razredima učenicima raspored i obavijesti, predmetni nastavnici daju aktivnosti i zadatke.

PREDMETNA NASTAVA

Svi razrednici , u ponedjeljak 16. ožujka, trebaju testirati virtualne razrede, a u utorak, 17. ožujka , predmetni nastavnici testiraju virtualne razrede.

Učenici u ponedjeljak ,16. ožujka, gledaju nastavu na Sportskoj televiziji ( po objavljenom rasporedu praćenja nastave ) i testiraju virtualni razred s razrednikom.

Učenici u utorak 17. ožujka, gledaju nastavu na SPTV i testiraju virtualni razred s razrednikom i predmetnim nastavnicima, idu u virtualni razred i slijede upute razrednika i predmetnih nastavnika.

RAZREDNA NASTAVA

U ponedjeljak 16. ožujka, učenici prate nastavu po terminima prikazivanja za svoj razred.

Od srijede, 18. ožujka, učitelji šalju dodatne materijale za vježbanje.

Roditelji trebaju pratiti upute učitelja. Svi materijali Škole na trećem bit će dostupni i na zahtjev i na Youtubeu.

Za sve upite, nedoumice i teškoće obratite se na e - mail škole:                             ured@os.mpavlinovica-metkovic.skole.hr

Žana Dodig, prof.

UPISI U SREDNJE ŠKOLE