VAŽNA OBAVIJEST!

Autor: Žana Dodig, 13. 3. 2020.

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je svim školama u dopisu dalo smjernice za moguće održavanje nastave na daljinu. U dopisu je navedeno što škole trebaju napraviti da bi takav oblik nastave mogao biti u funkciji ako se za to pokaže potreba.

Škole sve navedene korake trebaju odraditi do ponedjeljka, 16. ožujka 2020. do 12.00 sati kako bi u slučaju potrebe sve bilo spremno.

Naša škola od jučer odrađuje sve potrebne korake u tom smislu, tako da će na vrijeme sve biti spremno. Učenici su obaviješteni o potrebnim radnjama kako bi bili uključeni u virtualne razrede.

Roditelje i učenike upućujemo na redovito praćenje naše mrežne stranice na kojoj će biti objavljivane sve informacije o održavanju nastave.

Najnoviju obavijest od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja prenosimo u cijelosti:

Ministarstvo znanosti i obrazovanja jučer je poslalo svim školama u RH smjernice vezano uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijsko - komunikacijske tehnologije. Smjernice predstavljaju samo tehničke pripreme za organizaciju eventualne nastave na daljinu ako Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske zbog promjene epidemiološke situacije preporuči zatvaranje škole. Do danas je preporučeno samo zatvaranje škola u Istarskoj županiji što znači da samo škole u Istarskoj županiji od sutra ne izvode nastavu u školi nego u ponedjeljak 16. ožujka 2020. za njihove učenike počinje izvođenje nastave na daljinu sukladno uputama koje su proslijeđene tim školama. Sve ostale škole izvode nastavu u školi do eventualne nove preporuke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o čemu će škole biti obaviještene.

Poštovani roditelj i učenici, hvala vam što se pridržavate naputaka Škole.

Žana Dodig, prof.

Smjernice osnovnim i srednjim školama vezano uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijsko - komunikacijske tehnologije koje je izdalo Ministarstvo možete pročitati  OVDJE.

UPISI U SREDNJE ŠKOLE
EPIDEMIOLOŠKE MJERE